نتایج جستجو برای عبارت :

در ستایش چندلر و مانیکا

طبق روال دیلی همیشگی 
در حال حاضر دارم فرندز می بینم
خوبی این دیلی این هست که همه فصل های یک فیلم بیرون میاد و تو دیگه لازم نیس منتظر باشی تا فصل بعد و ... :دی
فعلا فقط فصل اول رو دیدم و دو قسمت از فصل دوم
دوسش دارم
مخصوصا چندلر رو :))
گردو پیوندی چندلر در سال ۱۹۷۹در دانشگاه کالیفرنیا معرفی شد و به افتخار دبیلیو اچ چندلر، استاد علم میوه کاری، در دانشگاه دیویس کالیفرنیا، این نام را به این رقم جدید دادند. ویژگی اصلی این گردو مقاوم بودن به سرما است.
امروزه این رقم گردو چندلر پیوندی یکی از برجسته ترین مورد کشت در کالیفرنیا است و یکی از معروف ترین و پر کشت ترین ارقام گردو در جهان محسوب می شود. ارقام گردو چندلر بخاطر کیفیت بالای مغز گردو و شفافیت ان به شدت با ارزش است. برداشت گرد
چندلر (Chandler):
یکی از معروف ترین و پر کشت ترین ارقام گردو در جهان می باشد. منشاء این رقم از آمریکا بوده و اکثر باغات گردو در آمریکا از این رقم است. درختان این رقم در بهار دیربرگده بوده و حدود پانزده روز دیرتر از درختان بومی شروع به رشد می کنند. بنابراین برای مناطقی که با سرمای بهاره مواجه هستند می توانند مناسب باشند. اما به دلیل دیررسی محصول برای مناطقی با فصل رشد کوتاه قابل توصیه نمی باشند. قدرت رشد درخت نسبتاً کم، باردهی و عملکرد بسیار زیاد، کی
ژانر : ماجرایی , غم انگیز , خانوادگی
مدت زمان : ۱۳۷ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV انکودر : MkvCage / ShAaNiG حجم : ۱٫۱ گیگابایت محصول : آمریکا ستارگان : Casey Affleck, Michelle Williams, Kyle Chandler, Lucas Hedges کارگردان : Kenneth Lonergan لینک های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت های دیگر
خلاصه داستان :
داستان فیلم درباره‌ی مرد جوانی به نام لی چندلر است که پس از مرگ برادرش جوئی ، مجبور می‌شود حضانت پسر برادرش را بر عهده بگیرد و می‌بایست به این منظور به شهر زادگاه خود بازگر
یادتون هست حتما تو‌سریال فرندز ، وقتی جنیس میومد تو کافه central perk  و با اون خنده زشت و زننده و جمله اوه مای گادش  ، آرامش کافه جای‌خودش رو به رخوت‌میداد ؟ قیافه های چندلر و مونیکا از شدت ناامیدی و چندش چقدر دیدنی بود !؟
الان این‌حس رو از ورود ناگهانی خودم دارم ! از بس تو بیان‌محبوبم (؛ خلاصه باید بگم : oh my god (; و به هر حال من آمدم چندلرهای عزیز 
+ پس از گذر از روزای های چرکی و بی نتی ٬ بالاخره ستاره هاتون رو آف کردم و پست های برخی رو بلعیدم !
یادتون هست حتما تو‌سریال فرندز ، وقتی جنیس میومد تو کافه central perk  و با اون خنده زشت و زننده و جمله اوه مای گادش  ، آرامش کافه جای‌خودش رو به رخوت‌میداد ؟ قیافه های چندلر و مونیکا از شدت ناامیدی و چندش چقدر دیدنی بود !؟
الان این‌حس رو از ورود ناگهانی خودم دارم ! از بس تو بیان‌محبوبم (؛ خلاصه باید بگم : oh my god (; و به هر حال من آمدم چندلرهای عزیز 
+ پس از گذر از روزای چرکی و بی نتی ٬ بالاخره ستاره هاتون رو آف کردم و پست های برخی رو بلعیدم !
حال و اوضاعم خوب نیست. دلم میخاد ک دوباره اون اکتیو بودن و اینای خودم رو ب دست بیارم! عوضش دارم چی کار میکنم؟ (مغزم فلش بک میزنه ب اون قسمتی از فرندز ک جویی از چندلر میپرسه وات آر وی دویینگ؟ و چندلر جواب میده ویستینگ اور لایوز؟!) میدونم ک باید کارهایی رو انجام بدم اما عوضش چی کار کردم؟ شب ها تا ۳ بیدار موندم و سریال و فیلم دانلود کردم و سریال why women kill رو دیدم ک اگ r rated بودنشو در نظر نگیریم شدیدن سریال خوبی بود... شدیدن! و خوشحالم از دیدنش... اب بسته ن
من به چیزی به اسم soulmate اعتقادی ندارم. من فکر نمیکنم که من و تو توی سرنوشتمون نوشته شده که به هم برسیم. من فکر میکنم که ما عاشق هم میشیم، و برای رابطه مون خیلی جدی تلاش میکنیم.

مانیکا گلر، قسمت شانزدهم از فصل هشتم فرندز

پ.ن : یکی از قشنگترین درسهایی که سریال فرندز و طور ویژه ماندلر، بهمون یاد میده اینه که یه رابطه احتیاج به تلاش، همفکری و درک متقابل داره. همه چیزو به دست تقدیر و سرنوشت نسپرین. تلاش کنین و از نتیجه تلاشتون لذت ببرین :)

استیضاح تجاری سوپ نودل فاجعه بار جوئی را با بچه ای که یک ستاره صفحه نمایش شایسته تر از او بود به خاطر دارید؟ خوب ، زندگی در این زمینه تقلید کرد ، زیرا کول اسپروز ، که بن را در فصول بعدی نمایش به تصویر کشیده بود ، به نظر می رسید تنها کسی است که فیلمنامه را به خاطر سپرد. به عنوان مثال ، هنگام فیلمبرداری صحنه با جنیفر آنیستون برای "یکی با حقیقت درباره لندن" ، وقتی اسپرس با اطمینان خاطر گفت چه چیزی را فراموش کرد ، خط مفقودالاثر را تغذیه می کرد ، و او
آموزش مکالمه با سریال فرندز – اسباب کشی مرد زشت برهنه
مکالمه و اسپیکینگ انگلیسی را با این بخش از سریال فرندز ، تقویت کنید (بهترین روش برای یادگیری لغات و عبارات انگلیسی)
در
فصل های یک تا پنج سریال فرندز، شخصی در همسایگی مونیکا زندگی می کرد به
نام Ugly na*ked guy یا مرد زشت برهنه که بعضی مواقع سوژه می شد.
در
این فیلم جدا شده، می بینیم که او در حال اسباب کشی است و راس Ross ،
برادر مونیکا، به فکر اجاره کردن آن آپارتمان. (در همین یک دقیقه می توانید
با سیست
نمیدونم سریال فرندز رو دیدین یا نه ولی توی اون سریال شش تا شخصیت وجود داره که به نظر من شخصیت هرکدوم از ماها متشکل از این شش شخصیته.
جویی:یه انسان دائم الگرسنه که عاشق غذاست و هیچوقت بهش نه نمیگه.
فیبی:یه ادم الکی خوش که از لحظات زندگیش لذت میبره.
چندلر:به شدت انسان فان و در هر شرایطی به خصوص وقتی توی یه جمع معذب میشه سریعا دهنش به طنز پردازی میپردازه:دی
مانیکا:به شدت وسواسی در هر اموری و به شدت کمالگرا
ریچل:اهل مد و خوش پوش گروه و به شدت عاشق خری
 جملات زیبای کتاب بابا لنگ دراز

جملات زیبای جین وبستر نامه های بابا لنگ دراز جین وبستر نویسنده بابا لنگ دراز

نامه های زیبای بابا لنگ دراز به جودی ابوت نامه های جودی ابوت به بابا لنگ دراز

حتما کارتون جذاب و شیرین بابا لنگ دراز را
دیده اید. همان جودی ابوت معروف و دوست داشتنی! قصه ای که جزو یکی از جالب
ترین و محبوب ترین داستان های نوجوانان در جهان است. نویسنده این داستان
شیرین و خواندنی خانم آلیس جین چندلر وبستر معروف به جین است. داستان
باب
یک ربع قرن پس از شروع آن ، مردم هنوز در مورد دوستان صحبت می کنند. sitcom NBC ، که از سال 1994 آغاز شد و ده فصل به طول انجامید ، به طور مداوم به عنوان یکی از محبوب ترین نمایش ها در دوره پخش جریان محتوا ظاهر می شود. چه چیزی باعث می شود دوستان اینقدر خاص باشند؟ از یک چیز ، این بازیگران اصلی را برای کل اجرای خود نگه داشت که اکثر سریال های طولانی مدت آن را انجام نمی دهند. این کار با راس ، راشل ، چندلر ، مونیکا ، جوی و فبی شروع شد و وقتی تمام شد همه آنها هنوز در آ
پلیس در حال جستجوی مردی است که هنگام حمله به خانه صبح زود ، در یک مجتمع آپارتمانی ققنوس یک زن را گره خورده است.یک تماس 911 روز جمعه حدود ساعت 12:30 صبح پلیس را به مجموعه آپارتمان کوه کانیون در نزدیکی خیابان 32 و بلوار چندلر اعزام کرد. تماس گیرنده 911 گزارش داد که مردی سیاه پوست را در بعضی از بوته ها مخفی کرده و از پنجره شنیده است.ستوان پلیس ققنوس ، مت Giordano گفت: "ما یک تماس 911 از یک همسایه دریافت کردیم که فکر می کرد در این مجموعه احتمال سرقت وجود دارد." وق
هشدار: خطر اسپویل سریال فرندز، اونایی که ندیدن و قصد دیدنش رو دارن، تا کلمه "بی خیال" بیشتر نخونن!
مانیکای عزیزم سلام،
هوپ هستم از دیار بلاگستان از سرزمین ایران. مطمئنم اسم کشور ما رو شنیدی ولی شاید هم مثل اغلب مردم کشورت ایران و عراق رو یک جا بدونی و فقط تصورت این باشه که همیشه اینجا جنگه و جای امنی برای زندگی نیست. شاید تو ندونی ایران کجاست ولی برادر همه چیزدانت راس مسلما می دونه، راستی بالاخره کسی برنده بازی نوشتن ایالت های مختلف آمریکا شد
سرکار که با هیشکی حرف نمیزنم بخاطر کرونا سه کیلومتر هم فاصله دارم، خونه هم که تنهام، پنج شنبه جمعه هم سرکار نمیرم دیگه هیچی دیگه.. حالا بیکارم نمیشینم، آشپزی میکنم، فیلم میبینم، کلاس آنلاین دارم حتی..
ولی باز از این وضعیت خوشم نمیاد... کاش آدم برونگرایی نبودم، کاش از این آدمای درونگرای ساکت بودم که حتی میتونن تنهایی مسافرت برن، کاش انقد مصداق انسان موجودیست اجتماعی نبودم، هرچند خیلیم اجتماعی نیستم ولی حداقل یه هاله کوچیک دورم از اجتماعی بو
من به دو علت کتاب نمی‌خونم (البته نه این که اصلاً نخونما؛ تخصصی اگه نیازم بشه میخونم؛ منظورم کتاب‌های عمومی هست که نمی‌خونم):
- اولش به خاطر اینکه خیلی وقتا حسش نیست و کتابها هم جالب نیستن و میگم خوندنشون چه فایده داره - یعنی جذابیتی واسم ندارن
- دومش به خاطر کامل‌گرا بودنمه - یعنی اون موقع‌هایی هم که حس کتاب خوندن دارم و شروع میکنم به خوندن، اون حس کامل‌گرایی میاد سراغمو میگه تو که نمی‌تونی همه‌ی کتاب‌ها رو بخونی پس اصلاً نخون!!

چند ماه
وضعیت:  اتمام فصل ۳ – فصل ۴ نامشخص
پخش: دوشنبه ها (۴۵ دقیقه)
سالهای پخش: ۲۰۱۴-
ژانر : اکشن | درام | علمی تخیلی
 کیفیت : ۴۸۰p – ۷۲۰p – 1080p
کارگردان :  Steven Kane, Hank Steinberg
ستارگان : Eric Dane, Rhona Mitra, Adam Baldwin
 خلاصه سریال :
ماموریت چهار ماهه ناو Nathan James در جنوبگان به اتمام رسیده. ناخدا “تام چندلر” و سایر خدمه در صدد بازگشت به کشور هستند که کشتی آن‌ها هنگام سوار کردن “راشل اسکات” محقق میکروب شناسی که در قطب جنوب در حال انجام آزمایشاتی سری است مورد حمله نیروهای
گریه هایم که تمام شد زنگ زدم به بابا. بعد جواب پیام کری را دادم و یکهو بنا شد برویم بیرون. همان کافه همیشگی. 
حال جفتمان انقدری ناخوش بود که من بنشینم روی صندلی کناری اش و راحت غصه هامان را شریک شویم، وسط هاش هی بخندیم و کری هی بگوید هیس. من یک طوری که یعنی خب گور پدر صاحب کافه بگویم: ولشون کن بابا! خودمونیم دیگه. 
دم در بودیم که خواست زنگ بزند به سارا. به خودم یاداور شدم لوس بازی هایم را برای مغان تلنبار نکنم. شماره مغان را گرفتم و تا تماس من برقر
مکالمه با سریال فرندز – ارسال رزومه ریچل
سریال فرندز Friends یا دوستان ، یکی از منابع عالی برای یادگیری زبان انگلیسی شامل مکالمه آمریکایی ، لغات و گرامر است.
فیلم انتخاب شده ی زیر مربوط به فصل یا Season اول و قسمت یا Episode هجده می باشد که در آن ریچل مشغول درست کردن رزومه برای ارسال به شرکت های مختلف است.
تمام دوستان جمع شده اند و کپی رزومه هایی که ریچل آماده کرده را در پاکت نامه قرار می دهند.
مطلب مرتبط: آموزش انگلیسی با فیلم
فصل
اول در سال 1995 ساخته شد
اپیزود اول: عکس پروفایلم اینه: "although we never said it to each other, we both knew it". با گیانک داریم حرف می‌زنیم که بحثو می‌رسونه به عکس پروفایلم. می‌گه که می‌دونه و نمی‌گه، می‌پرسه «تو چی؟ تو هم می‌دونی و نمی‌گی؟». می‌دونستم و نمی‌گفتم. نمی‌گفتم چون می‌ترسیدم از خراب شدن دوستیه. بهش از ترسم می‌گم. می‌گم که چقدر و چقدر دوستی باهاش برام باارزشه و چقدر و چقدر نمی‌خوام حتی یه درصد از دست بدم این دوستیو. ازش می‌پرسم که می‌تونه قول بده که هرچیم شد، این دوستیه
نشانه ها در فضای شهری نقش مهمی در تربیت سلیقه شهروندان و جهت دهی مسائل روانی، برعهده دارند.شهروندان در پایان یک روز سخت کاری نیاز به آرامش درونی دارند که این نیاز باید از طریق فضای نشانه ای شهر به آنها منتقل شود: رنگ، فرم و سایر عناصر بصری.مناسبت ها یکی از مقاطعی هستند که شهر در وضعیت استثنائی به سر می برد. حرکت به سمت وضعیت استثنائی و گریز از روزمرگی با تحرک و رهایی همراه است و این وضعیت می تواند مجرایی باشد برای مدیریت فضای بصری شهر در فرمی ز
خلاصه داستان فیلم گرگ وال استریت
جردن بلفورت (لئوناردو دی کاپریو)، دلال سخت کوشی است که در اخر دهه ی ۸۰ وارد بازار سهام می شود، اما با ورود او مصادف با بزرگترین روز سقوط اقتصادی بعد از دهه ای بیست، یا همان روز دوشنبه سیاه می شود.
بلفورت، پس از این اتفاق متاسفانه شغل خود را برای مدتی از دست می دهد، اما با تلاش بیشتر می تواند خود را به عنوان تامین کننده ای در بازار سهام کم ارزش تر وارد نمایید.
جردن بلفورت ، که هر روز شاهد دزدی های بسیاری در بازار
جدیدنها گوشیم دیر شارژ میشود و زود شارژش خالی میشود و غیر آن مقدار زیادی پرن در حافظه اش دارد. شاید بعد ا همه ی اینها علم پیشرفت کرده است و من میتوانم بعد مرگم به عنوان گوشیم زندگی کنم چون او کاملن مثل من است. تازه وسط کارهای حساس هم تسلیم شده و با جمله ی "آیم آتا دیست شت." خاموش میشود که کاملن حرفم را تصدیق و تایید میکند. فقط امیدوارم گوشیم تا آخر عمرم دوام بیاورد چون اگر او زودتر ا من بمیرد نظریه ی جدیدی مطرح میشود که بعد ا همه ی اینها علم پسرفت
امروز می خواهیم فیلم سینمایی Godzilla: King of the Monsters را معرفی کنم و نحوه دانلود زیرنویس
این فیلم را توضیح دهم. 

معرفی فیلم Godzilla: King of the Monsters

باید گفت که در چند سال اخیر و با رشد تکنولوژی در سینماها ما
شاهد فیلم هایی با بودجه های سرسام آور بودیم. فیلمهایی که مخاطب را در سینما ها
محو در تصاویر هیجان انگیز می کرد، به طوری که فرد در صندلی خود میخکوب میشد. این
فیلم های پرخرج معمولا نمرات پایینی از طرف منتقدان دریافت می کنند و از طرف دیگر
فروش خوبی در س
دانلود رایگان فیلم اکشن بازی شبانه با دوبله فارسی Game Night 2018 BluRay
فیلم سینمایی بازی شبانه ۲۰۱۸ با کیفیت 1080p & 720p & 480p
برنده 2 جایزه و نامزد 18 جایزه دیگر

نام فیلم: بازی شبانه – Game Night | ژانر: اکشن، کمدی، جنایی، معمایی | تاریخ انتشار: 2018
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:40:05 | زیرنویس فارسی: دارد
حجم: 2 گیگابایت + 1 گیگابایت + 441 مگابایت | امتیاز: 6.9 از 10
خلاصه داستان:فیلم درباره چند دوست است که قرارهای بازی شبانه با یکدیگر دارند، ناخودآگاه خود را
١. در جستجوی زمان از دست رفته (مارسل پروست)
٢. برادران کارامازوف (فیودور داستایوسکی)
٣. کوه جادو (توماس مان)
٤. سفرای کبار (هنری جیمز)
٥. دون کیشوت (میگل د سروانتس)
٦. موبی دیک (هرمن ملویل)
٧. ابشالوم، ابشالوم! (ویلیام فاکنر)
٨. جنگ و صلح (لئو تولستوی)
٩. تام جونز (هنری فیلدینگ)
١٠. ماجراهای هاکلبری‌فین (مارک تواین)
١١. صد سال تنهایی (گابریل گارسیا مارکز)
١٢. بال‌های کبوتر (هنری جیمز)
١٣. جنایت و مکافات (فیودور داستایوسکی)
١٤. آرزوهای بزرگ (چارلز د
جدیدنها خیلی وبلاگ مینویسم. این را برای این میگویم چون غیر نوللا و محسن فکر کنم فقط تهمینه اینجا را بخواند و تهمینه هم چون بیان بهش اعلام میکند فقط ا پست آخر باخبر میشود برای همین خواستم غیرمستقیم بیان کنم، وای چقدر خلاق هستم که بیان را در دو معنی به کار بردم وای من چقدر ریل دیل هستم، که پستهای دیگری هم برای ارائه به این جهان فانی دارم. البته دیگر ریدم در جنبه ی غیرمستقیمش. و خیلی پررو هستم. جدیدنها پررو شده ام. پرّرّرّو! جدیدنها در نمیزنم میای
دلیلی وجود دارد که شخصیت اصلی فیلم The Walking Dead نام خانوادگی Grimes را دارد. نیمی از زمانی که هر یک از بازمانده های نمایش را روی صفحه می بینیم ، آنها در لجن بعد از آخرالزمانی و لجن زامبی پوشیده می شوند. بنابراین وقتی همتایان واقعی خود را تمیز می کنند و به فرش قرمز برخورد می کنند ، به خصوص خیره کننده هستند. آنها حتی در این تصاویر پرخاشگرانه قابل تحسین از دوران جوانی خود نیز قابل تشخیص نیستند.
اندرو لینکلن - کلانتر ریک گریمزتصاویر YouTube / گتی
سپس: اندرو ل
یک قهوه و نقطه معمولی خود را در Central Perk بگیرید زیرا دوستان در حال بازگشت به صفحه کوچک هستند.
هنگامی که سرویس پخش جدید HBO حداکثر HBO Max در ماه مه راه اندازی می شود ، مشترکان در هنگام ورود به محتوای جدید گزینه های زیادی را انتخاب می کنند - اما در ذهن هیچ کس جای تردید نیست که مجدداً دوستان تازه معرفی شده دوستان از محبوب ترین گزینه ها خواهند بود.
طبق گزارش هالیوود ریپورتر ، بازیگران اصلی و خالقان نشانه NBC sitcom - از جمله برنامه نویسان نمایش دیوید کرین و م
شنبه 24/01/1398
جمله این هفته: 
"الان نمی توانم در این مورد اظهار نظر کنم، اگر اجازه بدید بررسی می کنم و اطلاع خواهم داد"
کاش می شد موقع تصمیم گیری های آنی می توانستیم دکمه آرام شدن زمان را بزنیم و با حساب شدگی کامل پاسخ بدهیم. دارم به پرلود اول از کویینتت در جی مینوز شاستاکوویچ گوش می دهم. دیروز و پریروز خیلی پر استرس و پر فشار بودند. فشارهای روانی ناشی از نداشتن خانه ناخودآگاه دارد تاثیرات بدی رویمان می گذارد. من به توانایی های خودم کمی باور دارم ا
جملات انگیزشی سری اول
۱- عمل را به زندگی خود تزریق کن، منتظر نباش تا خواسته‌ات خود به ناگهان در زندگی‌ پدیدار شود. آن را ایجاد کن. آینده‌ را بساز، امید را بساز، عشق را بساز و با هر اعتقادی که داری، به خالق خود افتخار کن! به انتظار اقبال و سرنوشت نیک منشین. با هرچه در توان داری، خود اقبال و سرنوشتت را سبب شو! همین حالا، همین امروز و بر روی همین زمین خاکی. – بردلی ویتفورد
۲- نیک، نیک‌تر و نیک‌ترین! تا زمانی که خوب را به خوب‌تر و خوب‌تر را به خوب
زندگینامه استیو تواتز

استیو تولتزمختصری در خصوص استیو تولتز:
 از سری مقالات برسی زندگینامه نویسندگان
استیو تولتز، رمان‌نویس استرالیایی در سال 1972 به دنیا آمد. کتاب جزء از کل اولین رمان استیو تولتز است که در سال 2008 منتشر شد و رمانی طنزآلود است که داستان یک خانواده‌ی مطرود استرالیایی را روایت می‌کند. داستان کتاب جز از کل درباره‌ی زندگی پسری آرمان‌گرا به نام جاسپر دین و پدرش، مارتین دین است که «منفورترین مرد استرالیا» است. همچنین تری
AMC's The Walking Dead اکثر اوقات اتفاقات مهم سری کتابهای طنز رابرت کرکمن را با همین نام دنبال کرده است. طنز سیاه و سفید کیرمن ، که در سال 2003 آغاز شد ، حاوی محتوای کمی بیش از حد برای نمایش است. در نتیجه ، AMC طی سالها تغییراتی پویا ایجاد کرده است ، که عمدتا مربوط به شخصیتهای نمایش است. انتظار می رود چند Walker و Headshots را با مقایسه شخصیت های تلویزیون The Walking Dead با منبع منبع مقایسه کنیم. همانطور که انتظار دارید ، اسپویلرهای قابل توجهی برای کسانی که با هیچ کدام از
«فیل در تاریکی» رمانی پلیسی نوشته‌ی قاسم هاشمی‌نژاد، نویسنده، مصحح، مترجم، منتقد و شاعر ایرانی است که ابتدا در سال ۱۳۵۵ به صورت پاورقی روزنامه‌ی رستاخیز جوان منتشر شده و بعدتر در سال ۱۳۵۸ توسط انتشارات کتاب زمان به چاپ رسیده است. این رمان «به خاطر وجود دو نوع سانسور پیش از انقلاب ۱۳۵۷ ایران، نادیده گرفته شد و دیده نشد: یکی سانسور حکومتی و دیگری سانسوری در سوی دیگر طیف سیاسی از سوی روشنفکران چپ که هر اثری را که به زعم آنان در خدمت توده‌ها
«فیل در تاریکی» رمانی پلیسی نوشته‌ی قاسم هاشمی‌نژاد، نویسنده، مصحح، مترجم، منتقد و شاعر ایرانی است که ابتدا در سال ۱۳۵۵ به صورت پاورقی روزنامه‌ی رستاخیز جوان منتشر شده و بعدتر در سال ۱۳۵۸ توسط انتشارات کتاب زمان به چاپ رسیده است. این رمان «به خاطر وجود دو نوع سانسور پیش از انقلاب ۱۳۵۷ ایران، نادیده گرفته شد و دیده نشد: یکی سانسور حکومتی و دیگری سانسوری در سوی دیگر طیف سیاسی از سوی روشنفکران چپ که هر اثری را که به زعم آنان در خدمت توده‌ها
دانلود نسخه کامل کتاب در آمدی بر اندیشه پیچیده
تعداد صفحات:۱۴۳
نویسنده : ادگار مورن مترجم : افشین جهاندیده

دانلود فایل

دانلود کتاب تکامل جامعه - کتابها
www.ketabha.org › ... › جامعه شناسی

Translate this page
Oct 10, 2015 - در این مدت بشر جریانی پیچیده از تکامل را پیموده است. از تبر سنگی و ... قبلی دانلود کتاب درآمدی بر سیر اندیشه در ایران – (مانی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها